رمزیابی و رمزگشایی طلسم و افسانه دفینه و گنج های «سوباتان»+تصاویر غار و اکتشاف کاوشگران

loading...

در این پست از سایت treasure-book.ir پایان قصه طلسم و افسانه دفینه و گنج های «سوباتان»+تصاویر غار و اکتشاف کاوشگران رو برای شما عزیزان قرار دادیم . پیشنهاد میکنم ادامه مطلب را حتما بخوانید …

پایان قصه طلسم و افسانه دفینه و گنج های «سوباتان»+تصاویر غار و اکتشاف کاوشگران
پایان قصه طلسم و افسانه دفینه و گنج های «سوباتان»+تصاویر غار و اکتشاف کاوشگران
مطالب مرتبط:

پایان قصه طلسم و افسانه دفینه و گنج های «سوباتان»+تصاویر غار و اکتشاف کاوشگران,گنج و دفینه,طلسم گنجهای داخل غار,گنج های پنهان شده در داخل غار,غار پر از گنج و طلا,رمزگشایی طلسم دفینه و گنجهای سوباتان,رمزیابی و رمزگشایی طلسم گنج و دفینه

در زبان ترکی «سو» به معنی آب و « باتان» به معنی محل فرو رفتن است ، پس «سوباتان» یعنی محل فرو رفتن آب . در سوباتان  

چشمه ای وجود داشته که آب آن پس از جوشیدن از دل خاک دو باره در زمین فرو می رفته است .

در تصویر زیر محل فرو رفتن آب نشان داده شده ولی متاسفانه چند سالی است که به دلیل ریختن تفاله های ساختمانی و آشغال آبر آن مسدود شده و آب چشمه ها ی اطراف در آنجا جمع شده است . همسایگان این محل شهادت می دهند که تا چند سال پیش صدای خور خور فرو رفتن آب در این محل ، بچه ها و حتی بزرگترها را برای تماشای آن در اینجا جمع می کرد و بخشی از اوقات فراغت اهالی با تماشا و شنیدن صدای فرورفتن آب در این محل می گذشت . یکی از اهالی قدیمی این محل شهادت می دهد ، روزی جمعی از اهالی دور این آبراه جمع شده و نظاره گر صحنه های زیبای فرو رفتن آب در این محل اسرارآمیز بودیم که یک کاسه مسی از دست یکی از حاضرین به آب افتاد و جریان آب کاسه را همراه خود به درون زمین برد و تا چند ثانیه صدای “جیرینگ جرینگ ” کاسه مسی به گوشمان می رسید.

سو2

بر اساس همین باور قدیمی گویا آب این چشمه با استفاده از قانون ظروف مرتبطه و توسط لوله های سفالی بنام تموشه به آب انبار قلعه « صلصال» لیسار که حدود ۲۰ کیلو متر با آن فاصله دارد متصل بوده است . البته وجود همیشگی آب تازه و صاف و گوارا در آب انبار قلعه صلصال که در ارتفاع بسیار زیادی در نوک قلعه قرار گرفته این باور افسانه وار را تقویت می نمود . طول و عرض آب انبار ۴*۶ و ارتفاع آن ۱۰ متر است . خطوط بجا مانده از آب در روی دیواره های آب انبار نشانگر پر بودن آن در طی سالهای بسیار طولانی از آب بوده که خود حدود ۴۰ سال پیش شاهد آن بوده ام که متاسفانه در دهه های اخیر بدلیل کنده کاریهای غیر مجاز آب آن قطع و خشک شده است . (شاید در صورت تخلیه تفاله های کف آب انبار و کاوش فنی توسط کارشناسان میراث فرهنگی بتوان آب و حیات را دوباره به این آب انبار اسرار آمیز باز گرداند)

سو3

بر اساس باورهای کهن مردم لیسار ، در زمانهای بسیار قدیم سیبی را که در آب چشمه مورد نظر سوباتان انداخته بودند و سیب همراه آب چشمه در زمین فرو رفته بود ، پس از مدتی از آب انبار قلعه صلصال سر در آورده بود . اگر این نظریه ها درست باشد یقیناً آب از طریق لوله های سفالی بنام تموشه یا تمبوشه انتقال یافته است . تموشه لوله سفالی بطول ۴۰ الی ۶۰ سانتی متر و قطر دهانه یک طرف آن ۱۰ و طرف دیگر ۸ سانتی متر بوده و با اتصال این لوله های گلی و سفالی آب چشمه ها تا دهها کیلومتر به آبادیها انتقال می یافته است . نمونه این تموشه ها در اقصی نقاط ایران در مراکز باستانی و قدیمی کشف شده و هم چنین در ییلاقات ارده رضوانشهر – آق اولر تالش و کَنه کندی ییلاقات خطبه سرا نیز به دست آمده است . طرف باریک تموشه بطول ۵ سانتی متر بطور کشویی در داخل لوله دیگر قرار گرفته و از بهم پیوستن آنها ، لوله آب به هر اندازه مورد نیاز ایجاد می شد.

سو4

این تمبوشه در ییلاقات ارده رضوانشهر تالش کشف شده که آب چشمه ” سرد آوین ”  را به روستای ” کَنَه دی ” بطول تقریبی ۳کیلومتر منتقل می کرده که در اثر رانش زمین از دل خاک بیرون آمده و گویا ساکنین محل چند تایی از آنها را نگهداری می کنند.

البته باور دیگری نیز در این خصوص وجود دارد و آن اینکه بعضی ها معتقدند در زمانهای بسیار قدیم در امتداد این دره که از نظیری محله تا روستای قوری دره (دره خشک) بطول تقریبی دو کیلومتر ادامه دارد کانال و یا قناتی را کنده بودند که آب چشمه های مسیر را به روستای قوری دره که محل زندگی جمع کثیری از دامداران بوده و فاقد چشمه و آب آشامیدنی بوده منتقل می کردند . تماشای دهانه ۱۸ چاه در این مسیر قوسی از نظیری محله سوباتان تا قوری دره از ارتفاعات مجمع داش به درستی این باور کمک می کندروستای قوری دره هم اکنون نیز محل سکونت دهها دامدار بوده و فاقد چشمه و آب می باشد و چند سالی است که یک شاخه از لوله کشی سوباتان به این محله کشیده شده است.

شو5

:  نظریه دوم

بر اساس این نظریه بعضی ها نیز معتقدند با توجه به اینکه بطور کلی در تمامی سرحدات غربی و ییلاقی تالش نام آبادی ها همچون” گزنه هونی ” و ” بیده پشت ” و ” شَتَه ژی ” و غیره … به زبان تالشی است لذا نام این ییلاق نیز از ریشه ” سووتن ” به معنی محل روییدن گلپر گرفته شده چرا که این گیاه داروئی یکی از گیاهان بومی سوباتان و روستاهای اطراف آن می باشد . صاحبان این نظریه معتقدند هنوز هم تالش زبانها در مکالمات خود از واژه ” سووتن ” استفاده می کنند . البته طرفداران نظریه اول ، تالشی بودن چند روستای فوق را دلیل قاطع بر این امر ندانسته و می گویند تعداد زیادی از روستاهای سوباتان هم مانند” قوری دره ” و” ساری بولاغ ” و” هاچا داش ” و غیره به زبان ترکی نامگذاری شده اند . جدای از این بحثها باید پذیرفت که به دلیل نزدیکی و تبادلات مختلف تجاری و فرهنگی و اجتماعی بین تالش و آذربایجان و هم چنین مهاجرت جمع کثیری از آذری ها به نقاط مختلف تالش، تاثیرات فرهنگی زیادی بین ترک زبانها و تالش زبانها اتفاق افتاده که تعیین وجه تسمیه اصلی سوباتان را کمی مشکل می کند . به هر حال همانگونه که در بخش گیاهان دارویی توضیح داده شده فروش دانه ” سو ” همان گلپر یکی از منابع مهم درآمد اهالی سوباتان و روستاهای اطراف آن می باشد. زمینهای سوباتان استعداد فراوانی برای رشد بوته های ” سو ” دارد و این گیاه دارویی طی ۲ سال ببار نشسته و محصول می دهد . لذا پیشنهاد می شود هریک از اهالی چند بوته سو یا بالدرقان که همان گلپر است در محوطه خانه های خود بکارند . با این کار هم اهالی برای مصرف سالانه گلپر خودکفا می شوند و هم چهره شهر عوض شده و سبزینگی سوباتان بیشتر می شود.

 در ضلع شرقی سوباتان روستایی بنام ” سوکدی ” وجود دارد که گویا نام این روستا نیز بی ارتباط با این موضوع نیست و “سو ” بمعنی گلپر و ” کَدی” بمعنی روستا می باشد . روستای سوکدی در شرق سوباتان و بالای کوهی سنگی متصل به جنگلهای منطقه بوده و در اطراف این روستا ” سو ” فراوان است.

البته تعداد دیگری این نظریه را قبول نداشته و معتقدند نام اولیه این روستای ییلاقی متصل به جنگل “سوک هاندی” بوده و در زبان تالشی  “سوک” بمعنی خروس (قرقاول) و “هاندی” بمعنی خواندن و آواز سر دادن است . گویا قدیمها در این محل  قرقاول بسیار زیاد بوده و صدای آواز خواندن قرقاولها از هر طرف این روستا به گوش می رسیده که به همین دلیل نام  (سوک هاندی) به این روستا گذاشته شده و بعدها برای راحتی تلفظ به (سوکدی) تبدیل شده است . و لذا (سوکَ دی) را می توان ، روستای خروس نیز معنی کرد.

سو7

 غارگنج خانه وخیل  داستانهای آن

قصه ها و داستانهای شیرین و بعضاً وهم انگیزدراقصا نقاط کشورما در روستاها هنوز نقل محافل است و کمترغاری را رفته ایم که  درباور اکثر ساکنین محل داستانهایی ازقبیل وجود جن و انس ، طلسم و آل ، دیو و اژدها و گنج و دفینه وجود نداشته باشد .

اما مدتی بود که اصرار آقای بهمن جلیلی برای حضور تیم کارشناسی انجمن غارو غارشناسی  پیگیرانه  دنبال می شد و بلاخره پروژه بازدید و نقشه برداری این غار دردستورکار قرار گرفت . روز پنج شنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۴ تیم چهارنفره انجمن وارد استان سرسبز گیلان و سپس منطقه خاص سوباتان شدند .

از تالش و لیسار حدود دوهزارمترارتفاع می گیریم تا به سوباتان  کلکسیونی از چشم اندازهای زیبا ، مراتع  سرسبز و وسیع می رسیم .

اردیبهشت است و سرمای دلنشینی  قلقلک ات می دهد ، سرمایی که باعث آزارت نمی شود  بلکه خون سرشار از اکسیژن تازه را در قلم پایت جاری می کند وهوشیاری عضلانی وادارت می کند که بدوی ،  اما اولنگ های خیس و باران خورده و چمنزارها و مراتع همچون فرزندی سیر واز مام آسمان  چنان زیرشمد مخملی سبز ساکت و آرام غنوده اند که دلت نمی آید بدوی و آرامش زمین را برهم زنی .

کمی دورترچمنزار سبز سرش را بربالشی از برف بربلندای کوهی تکیه داده است ، هرسو که می نگری تابلویی است زیبا و خاص ، تشبیهات زیادی از این منطقه زیبا با دیگر اقصا نقاط دیدنی جهان شده از آن جمله سویس آسیا ، آلپ ایران و … اما اینجا سوباتان است خودش است و مشابه ندارد  .

جمعه یازدهم اردیبهشت بطرف غارگنج خانه که درجهت شمال شرقی زیریک یال سنگی قرار گرفته بود حرکت می کنیم درمسیر تعداد زیادی سینگ هول ( فروچاله ) که محل فرو رفتن آب اند برمی خوریم .

با اینکه بارها داستانهایی مشابه از طلسم و گنج درغارهای دیگر شنیده بودیم اما انگار اینبار با شنیدن و اصرار زیاد اهالی سوباتان خصوصا جامعه  تحصیل کرده ما نیز خوف ورمان داشته از اهالی سوباتان که تا دهانه با ما همراه شدند و کنجکاوانه منتظر بازشدن صندوقچه سرمهر غارگنجخانه خداحافظی همراه با حلالیت طلبیده  با احتیاط بیشتری داخل غارمیشویم .

سوباتان 2

دهانه ورودی غاربصورت شکافی  درابعاد دو درسه متربود بطوریکه اول می توانستیم ایستاده و سپس نشسته حدود هفت متر داخل شویم  و از آن به بعد بایستی با دو مترصعود به سمت بالا به  تنگ راهی رسید که ابتدای دو چاه عمودی در دوسمت چپ و راست  است . شروع کار ما را متوجه غاری سخت گذرمی کند .

ابتدا مسیرسمت راست را انتخاب می کنیم ، با اینکه چاهکی است تنگ  امکان پایین رفتن بدون طناب و ابزارفنی هست ، اما احتیاط کرده طناب ریزی می کنیم ، هفت مترعمق دارد درانتهای چاهک سمت راست تیکه های استخوان بصورت پراکنده  دیده میشود که نمونه  هایی برای شناسایی بیشتر برداشته می شود که  ظاهرا” مربوط به  انسان است .  با همه سختی هرچه داخل می رفتیم آثار ورود انسان بیشتر دیده می شد مانند دیوار نویسی ، پوست آدامس و چوب نیمه سوزو …

سوباتان 4

 از اینجا مسیر مانند راه رویی باریک با عرض ۹۰سانت با ارتفاعی حدود سه متر به طول ۸ متر ادامه می بابد ، آثار کنده کاری زمین و جابجای خاک دردو نقطه حدود نیم  مترمکعب  دیده می شود.

ازاین نقطه می بایست دردهلیزی باریک که درکف آن آب نیز جمع شده سینه خیزشش متر جلو رفت و به اتاقکی به ابعاد ۲٫۵ در ۲ متر رسید که میتوان به راحتی درون آن ایستاد اما ادامه راه با مسیر تنگ و سینه خیز پس از ۵ متر به انتهای این گذرگاه  ختم می شود .

 سوباتان 3

بچه های تیم نقشه برداری مشغول کار خویش شده اند و تیم جستجو به دنبال مسیر سمت چپ و رمز گشایی طلسم گنج خانه از زیرچاهک اول خود را دردهلیزمنتهی به چاهک سمت چپ می بینند این راه هم پس از ادامه و یک پیچ به سمت چپ با طول ۱۲ متر تامام می شود . با توجه به اصرار و تاکید راهنمایان محلی و گفته های  چند نفری که داخل این غارشده بودند ما نیز با نورکافی که همراه داشتیم همه اطراف و راههای احتمالی را بررسی کرده ولی گویا داستان طلسم گنج خانه به پایان رسیده وغاری طبیعی که درشکافی از سنگهای آهکی کم ارتفاع منطقه تشکیل شده که درمجموع پس از نقشه برداری با طول ۸۲ متر و عمق منفی شش متر به غارهای دارای نقشه کشور اضافه شد .

سوباتان 5

تیم اعزامی انجمن:

آقایان جواد نظام دوست ، یونس شریعتمداری ، یوسف سورنی نیا و آیت پورغلامی

منبع » گیل نگاه

*****************************************************

روش باطل کردن طلسم گنج – گنج و دفینه یابی به روش علمی – رز بلاگ …

hamidreza77.rozblog.com/dafinhروش+باطل+کردن+طلسم+گنج
Translate this page

اول یک مطلب رو بگم: داشته های هر کسی چه از نظر مالی چه از نظر فکری نشان دهنده تلاش اون شخص در زمینه…,روش باطل کردن طلسم گنج,گنج و دفینه یابی به روش علمی.

روش شکستن و باطل کردن طلسم و تله مار بر روی گنج و دفینه

ganj.filekar.ir/…/روش-شکستن-و-باطل-کردن-طلسم-و-تله-مار-بر-ر…
Translate this page

دانلود کتاب رمزگشایی تله ها و طلسمات روش باطل کردن طلسم روی گنج و دفینه,دانلود رایگان کتاب آموزش باطل کردن طلسم و تله حیوانات بر روی گنج و دفینه,آموزش …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 3/30/16

باطل کردن طلسم دفینه – هرچی فکرشو کنی

hamechi88.blogsky.com/1391/02/03/post-67/
Translate this page

دوستان نمیدونم تا چه حد با دفینه و گنج سر و کار داشتین و یا اینکه اصلا به طلسم دفینه و اینجور چیزا اعتقاد دارید یا نه. اگر نداشته باشید من بهتون حق میدم چون خودمم …


Images for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎Report images
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎
Image result for ‫طلسم گنج و دفینه‬‎

More images for طلسم گنج و دفینه


طلسم گنج – آپارات

www.aparat.com/v/UZJMD/طلسم_گنج
Translate this page

Mar 29, 2015 – رضا طلسم گنج گنج , , رضا. … کشف بزرگترین دفینه گنج و سکه ۱۰۰۰ ساله زیرخاکی فلزیاب · فلزیاب تیوا ۰۹۱۲۳۹۳… ۱۱,۷۶۷ بازدید. ۱:۵۶ …

دفینه(طلسم مار و همراهی مارهای واقعی) – YouTube

‫Video for طلسم گنج و دفینه‬‎▶ ۴:۴۹
https://www.youtube.com/watch?v=cRoh1VtaZj8
May 16, 2015 – Uploaded by ravi Vatan

دفینه(طلسم مار و همراهی مارهای واقعی). ravi Vatan … كشف جرة دفينه من الذهب بجهاز gold step الحديث – شركة بي ار … حکایت تبلیغات گنج یاب‌ها در ایران!

اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها

ganjinetelesm.blogfa.com/
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها – مجموعه اطلاعات دفینه و علوم غریبه و فلزیاب. … طلسمات قبل از اسلام مانند: طلسم آتش ، طلسم باد ، طلسم آب ، طلسم رعد و برق ،. طلسم ژدها …

طلسم مار و مبارزه با مار در گنج یابی » ایران سرزمین گنجهای گمشده

irantreasure.us/?p=964
Translate this page

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم. صفحه اول … پس همیشه در هنگام کاویدن محل دفینه مواظب باشید که با مار برخورد نکنید.بهترین …

You visited this page on 3/26/16.

باطل کردن طلسم دفینه با ۶۰ قاف – باستان شناسی – blogfa.com

mohammad1599.blogfa.com/cat-6.aspx
Translate this page

استانهای پر دفینه ایران · شناخت سنگهای قیمتی … طلسم دفینه · روش یافتن دفینه با مار … نکات مهم و اساسی جهت موفقیت در گنج یابی · درختان اطراف محل دفینه

ایران سرزمین بهشت گمشده علم ها – طلسم

۱irandafineh.blogfa.com/tag/طلسم
Translate this page

ایران سرزمین بهشت گمشده علم ها – طلسم – شناخت علمی علم باستان شناسی و علوم کهن(سکه ها-علائم و آثار – استخوان … سایت گنج یابی (۳) … دفینه غارها و دست سازها

متافیزیک – طلسم گنج

ghallee.blogfa.com/cat-189.aspx
Translate this page

متافیزیک – طلسم گنج – نگاهی دوباره به دنیای متافیزیک، روح و جن.

طلسم جادو سحر در گنج یابی و دفینه یابی

treasure-book.ir/…/طلسم-جادو-سحر-در-گنج-یابی-و-دفینه-یابی/
Translate this page

در این بخش از سایت گنج یابی و دفینه یابی ترسور بوک treasure-book.ir اطلاعات کاملی را درباره انواع طلسم و جادوگری و سحر بر روی گنج و دفینه و زیرخاکی و عتیقه …

گنجهای ایران زمین – ساروج,تله,طلسم

ganj1.blogfa.com/post/14
Translate this page

گنج, فلزیاب,تعبیر خواب تلفنی,طلسم,قایچه پرنده,آدم کوتوله,علوم غریبه و … ساروج,تله,طلسم. ساروج,تله و طلسم چیستند…..؟ ساروج چیست…؟ ساروج از ابتکارات …

استریو پاپ زرندین – گنج /دفينه/دعا/ طلسم/نشانه ها و آثار

stereo-pap.blogfa.com/cat-12.aspx
Translate this page

گنجنامه. گنج نامه کتابهایی بوده است که حاوی مکانهایی است که در آنجا گنجی دفن میباشد. تمام کسانی که صاحب گنج نامه بوده اند همه دارای علوم غریبه و علوم قدیمی …

انواع دعا و طلسم،گنج یابی و کشف عتیقهجدید ترین مطلب

treasureissue.me-music.ir/
Translate this page

کتاب رازجوغنها+گنج یابی+کاسه ها وجوغنها+زیر خاکی+دفینه یابی. منبع : انواع دعا و ….. منبع : انواع دعا و طلسم،گنج یابی و کشف عتیقهعلامت نشانه دفینه شاهین عقاب

باطل کردن طلسم دفینه با ۶۰ قاف – گنج یابی

arakdafine.blogfa.com/tag/باطل-کردن-طلسمدفینه-با-۶۰-قاف
Translate this page

-اگر بر روی دفین طلسم مار موكل باشد هنگام كاویدن در محل ۶۰ قاف را ۲۴۰ مرتبه بخوانند آن طلسم ظاهر نگردد و اگر هم ظهور نماید هیچ آسیبی نتواند برساند. ۱-اگر بر روی …

طلسم گنج » ایران سرزمین گنج های گمشده

irantreasure.org/?tag=طلسمگنج
Translate this page

Sep 2, 2012 – طلسم ساخت یکسری افراد شیاد یا به قول خودمون دراویش هستش که برای بالا کشیدن دفینه یا شریک شدن در سهم دفینه میگویند که فلان مکان طلسم دارد …

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم …

irantreasure.net/
Translate this page

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم … جهت عضویت فوری و رایگان در کانال ایران سرزمین گنج های گمشده در تلگرام لطفا کلیک …

You’ve visited this page many times. Last visit: 1/23/16

طلسم آب چیست؟ – گنج یابی ، دفینه یابی…

karshenasiganj.persianblog.ir/post/31/
Translate this page

Apr 25, 2015 – چند نفر طلسم آب را مطرح کرده بودند.دوستان طلسمآب وجود ندارد و فقط آدمهای کم سواد و نا آگاه باور می کنند.امروز یکی دیگر از شگردهای مخفی کردن دفینه …

دعاوذکرانبیا – احضار دفینه وحساب ابجد

www.ss611.blogfa.com/post-7.aspx
Translate this page

دعاوذکرانبیا – احضار دفینه وحساب ابجد – ازدین درست استفاده کنید. … باطل کردن اين طلسم ساده تر است چون خود جن اسير است و ميخواهد خود آزاد باشد و شما اگر. بتوانيد …

زیــــــرخــــــاکـــــــی | دفـــــیــــــــــنــــــــه | گــــــــنـــــــــج – مطالب ابر …

zirkhaki.mihanblog.com/post/tag/طلسم%۲۰مار
Translate this page

Feb 24, 2015 – زیرخاکی های ایران | گنج ها و دفینه ها | طلایاب و گنج یاب و فلز یاب | سکه … قبر های گنج دار | قبر های زرتشتیان | دفینه | مومیایی دفینه | طلسم و جادو …

انواع طلسم ها همراه با عکس هایشان – اشنایی و یادگیری مسائل ماوراء طبیعه …

www.telesm-jado.blogfa.com/post/7
Translate this page

اثر گذاری طلسم دفینه : این طلسم باعث میشود که ان شخص مورد نظر که طلسم شده است،الف : در هیچ کاری موفق نشود. ب : موقیعت شغلی ان هر لحظه در خطر میوفتد پ :در چشم …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 1/21/16

طلسم ها در دفینه یابی – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/…و…/۱۴۳۶۲۹۷-طلسم-ها-در-دفینه-یابی.html
Translate this page

۸ مهر ۱۳۹۴; چه قبور و مزارهایی دارای گنج و دفینه هستند ؟ …. وجود طلسم در دفینه یابی و برخی اماکن خاص ، از منظر علمی و منطق به طور کلی رد شده است و موجودیت آن به زیر …

دفینه – ناگفته های یک گنج یاب

yeralti.blogfa.com/post/9
Translate this page

اما آیا به راستی «گنج» وجود دارد. هنوز هم هستند افراد بسیاری که تصور می کنند گنج ها طلسم دارند و اگر غیر از صاحب خود به دست فرد دیگری برسند از دست او خارج شده و …

همه چیز درباره آثار، علائم، گنج – ایران سرزمین تاریخی دفینه و آثارها

۱irantreasure.blogfa.com/category/8
Translate this page

ایران سرزمین تاریخی دفینه و آثارها – همه چیز درباره آثار، علائم، گنج، فلزیاب و … – شناخت … منظورم اینه که درباره ی تله ، طلسم یا هر چیزی دیگری می باشد؟ با تشکر.

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی – ایران سرزمین …

irantreasure.biz/?paged=2
Translate this page

این ویدیو درسال ۲۰۰۴ و در بلغارستان موقع باز شدن این تومولوس به تصویر کشیده شده است . یک ویدیوی زیبایی است چون از لحظه باز شدن قبر و همچنین از هدایای داخل آن …

طلسم های باستاتی دفینه ها و گنج ها – باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور

forum.pnu-club.com/84732-طلسم-های-باستاتی-دفینه-ها-و-گنج/
Translate this page

Oct 20, 2013 – در مورد طلسمات بیشتر مردم و مراجعه کنندگان از طلسم مار شکایت دارند. طلسم که اگر برعک.

ابطال طلسم دفینه و گنج با روش های قرانی و با کمک موکل رحمانی …

dafinehairan.persianblog.ir/post/3/
Translate this page

Dec 24, 2015 – ابطال طلسم دفینه و گنج یابی با علوم غریبه با کمک موکل.

دفع +طلسم+ دفینه

www.bargozideha.com/share/6rbow4u7-دفع-طلسمدفینه
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و برسونم که در تمامیه نسخه های گنج روش باطل کردن طلسم رو هم … گنج یابی وکشف عتیقه ها – گنج یاب+طلسم+رفع طلسم+دفینه+زیرخاکی – گنج …

انواع طلسم در گنج یابی و دفینه یابی – نت فیکس

www.netfixed.ir/انواع-طلسم-در-گنج-یابی-و-دفینه-یابی/
Translate this page

این مطالب نوشته شده درباره طلسم همگی از سطح اینترنت جمع آوری شده است . نوشته هایی کامل و جامع درباره طلسمات و جادو و سحر که برای مخفی.

اسرار کاوش – فروشگاه گنج یابی – دفینه ، دعا و طلسم

havadaraan.blogfa.com/…/فروشگاه-گنج-یابی-دفینه-،-دعا-و-طلس
Translate this page

اسرار کاوش – فروشگاه گنج یابی – دفینه ، دعا و طلسم – به عمل کار برآيد به سخنداني نيست … – اسرار کاوش.

ابطال طلسم گنج و دفینه – گنج یابی، باستان شناسی و دفینه

moshkabadi.loxblog.com/…/ابطال%۲۰طلسم%۲۰گنج%۲۰و%۲۰دف
Translate this page

Mar 12, 2016 – ابطال طلسم گنج و دفینه. ۱- هر کس هر روز یکبار این شش آیه شریف را قبل و یا بعد از نماز صبح بخواند و بر این اساس مداومت نماید چنانچه دنیا را بلا …

نیازایران – احضار دفینه و گنج و طلسم

www.niaziran.com/ads/fa/11/322/91976
Translate this page

احضار دفینه و گنج و طلسم. شروع کار حدودا دو سال پیش بود که به فکر آموزش احضار جن و پری و راههای پیدا کردن دفینه و چگونگی کار با دستگاهها و چگونگی شکستن …

پایان قصه طلسم و افسانه گنج های «سوباتان»+تصاویر – پایگاه خبری …

gilnegah.ir/2759/پایان-قصه-طلسم-و-افسانه-گنج-های-سوباتا/
Translate this page

May 28, 2015 – با راویان داستان طلسم غارگنج خانه سوباتان همراه شوید . …. داستانهایی ازقبیل وجود جن و انس ، طلسم و آل ، دیو و اژدها و گنج و دفینه وجود نداشته باشد .

انواع دعا و طلسم،گنج یابی و کشف عتیقه

treasureissue-blogfa.s2a.ir/
Translate this page

توضیحاتی درخصوص باستان شناسی+ایران باستان+دعا+طلسم+انواع دعاوطلسم ….. +نشانه های گنج+نقشه گنج+کارشناسی مناطق گنج+طلسم گنج+طلسم دفینه+گاز …

نسخه و طلسم گنج دفینه گنج یابی

www.divi.ir/نسخه-و-طلسمگنجدفینهگنج-یابی/
Translate this page

نسخه و طلسم گنج دفینه گنج یابی. نسخه و طلسم گنج ایران سرزمین. نسخه و طلسم گنج نسخه و طلسم بررسی های سطحی در دفینه یابی و باستان. بیشتر… گنج و دفینه …

احضار روح جهت پیدانمودن دفینه گنج – متن آهنگ

www.mod2.text-ahang.ir/…/احضار-روح-جهت-پیدانمودن-دفینهگنج….
Translate this page

احضار روح جهت پیدانمودن دفینه گنج. کتاب دوم مفتاح طلاسم …. جلد دوم کتاب گرانسنگ مفتاح طلاسم کنوز ( طلسم نامه ۲ ) با نسخه های مجرب و ۱۰۰ % اصل و تضمینی …

گنج ایران

ganjdafineh.blogfa.com/
Translate this page

برچسب‌ها: علامت قیچی, علامت دفینه, علامت گنج, علائم گنج, علائم دفینه … من هر بار که میگم طلسم وجود خارجی ندارد دوستان مطالبی را ذکر میکنند انگار شک دارند به عقل …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – طلسم مار برای محافظت از زیر خاکی

www.shabakema.com/video/…/طلسم-مار-برای-محافظت-از-زیر-خاک…
Translate this page

Jan 4, 2015 – p>در این کلیپ یک مار کبری را میبینیم که از یک گنج محافظت میکند. به این نوع حفاظت و استفاده از حیوانات طلسم گفته میشود.

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم

avayemelal.ir/اطلاعات+دفینه+و+گنج+و+طلسم
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم. اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها – طلسمات طلسم گنج » ایران سرزمین گنج های گمشده باطل کردن طلسم دفینه …

گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj – @telesmha Instagram profile …

iconosquare.com/telesmha
Translate this page

این صفحه برای تحقیق علمی و بررسی بعضی اطلاعات در مورد دعا جادو طلسم دفینه و گنج ساخته شده و جنبه دیگری ندارد امیدوارم از مطالب و عکس ها ما لذت ببرید

انواع مارهای طلسم شده – ابطال.طلسم.گنج.دفینه.جن.روح.جادو.فلزیاب

www.goodafter.ir/sydscwrnrnjdsdsncnsnmdmnvcrctcmsm.html – Translate this page

دعا و طلسم برای محافظت از هرگونه بلا طلسم عشق طلسم محبت طلسم روزی مهره مار طلسم ثروت … جهت برگردانده مال سرقت شده … انواع ازدواج های پیشنهادی برای آقایان.

طلسم و رابطه آن با جن و طلسم شکن های موکل دار و بی موکل – کلوب

www.cloob.com/timeline/answer_223100_2385825
Translate this page

Oct 19, 2012 – طلسم و رابطه آن با جن و طلسم شکن های موکل دار و بی موکل اطلاعات بیشتر : آیا واقعا طلسم وجود داره؟…مثلا میگن روی گنج ها طلسم مار یا ماهی یا اژدها یا .

You visited this page on 3/24/16.

طلسم گنج و دفینه – گنج یابی، باستان شناسی و دفینه

moshkabadi.lxb.ir/post/37/طلسم%۲۰گنج%۲۰و%۲۰دفینه.htm
Translate this page

طلسم گنج و دفینه. تله هایی كه به آنها بار میدهیم تا عمل كنند و تله هایی كه ار آنها بار میگیریم تا عمل كنند. كه هر دو به صورت مكانیكی عمل میكنند. هر كدام از این دو نوع تله …

فروشگاه ایرانیکا (خرید با ۶۰% تخفیف ویژه و ۱۰%تخفیف داخل سایت)

iranika.4kia.ir/
Translate this page

تمام اطلاعات و منابع مهم گنج یابی و دفینه یابی به زبان فارسی در این مجموعه موجود است. دانلود بزرگترین مجموعه آموزش کامل گنج یابی و نشانه های دفینه (پکیج دفینه و …

نسخه دفینه و طلسم گنج و زیرخاکی | فیسبوک ایران

ghalibafjan.dj98.ir/page-470807.html
Translate this page

نسخه دفینه و طلسم گنج و زیرخاکی. خیلی وقتها همین افکار پریشان و کذب باعث شده که افراد دست از کار بکشند و کسی دیگه بیاد هدفشونو در بیاره و حالشو ببره در …

طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم برای …

moghanname.persianblog.ir/post/6/
Translate this page

Feb 26, 2016 – طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم برای … طلسم محبت قوی,طلسم محبت شدید,دعا برای محبت عظیم,طلسم محبت بسیار قوی

باطل کردن طلسم گنج و دفینه

www.hamidreza77.rozfa.com/dafinhباطل+کردن+طلسم+گنج+و+دف
Translate this page

اول یک مطلب رو بگم: داشته های هر کسی چه از نظر مالی چه از نظر فکری نشان دهنده تلاش اون شخص در زمینه…,باطل کردن طلسم گنج و دفینه,گنج و دفینه یابی به روش علمی.

طلسم جابجايي گنج

agahijur.ir/طلسم%۲۰جابجايي%۲۰گنج/tag-10020563/
Translate this page

طلسم جابجايي گنج-احضار دفينه گنج طلسم فلزياب. … انواع طلسم دفینه · طلسم های دفینه · روش یافتن دفینه · ganjinetelesm.blogfa.com · نسخه های دفینه · دفینه طلسم …

کندو | عتیقه شناسی برای اندروید

cando.asr24.com/app.jsp?id=3693945
Translate this page

Jan 14, 2015 – لیست کاملی از تجهیزات برای دفینه یابی و روش ساخت بعضی از تجهیزات، محل هایی که ممکنه گنج اونجا پنهان باشه و تله ها و طلسم ها و موکل هایی که از …

سنگ نگاره-علائم و آثار-گنج-عقرب-طلسم-دفینه-گنج-گنج یابی-سایت …

dafayen.iran.sc/…/سنگ+نگاره-علائم+و+آثار-گنج-عقرب-طلسمدف
Translate this page

سنگ نگاره-علائم و آثار-گنج-عقرب-طلسمدفینهگنجگنج یابی-سایت گنج یابی – ایران سرزمین تاریخی و کهن باستانی.

ایران سرزمین تاریخی و کهن باستانی – طلسم گنج طلسم مار طلسم دفینه …

iranimag.ir/detail/1481455/article/5
Translate this page

ایران سرزمین تاریخی و کهن باستانی – طلسم گنج طلسم مار طلسم دفینه حقیقت بخور … کنیم اولا این بخوری است که بنده از کتب و منابع خطی بسیار قدیمی بالای ۱۰۰۰ …

دعای بخت گشایی بسیار قوی – ابطال.طلسم.گنج.دفینه.جن.روح.جادو.فلزیاب

www.goodmoney.ir/fsdemftmqrnjdsdsncdtdsdqndcdrctdtfm.html – Translate this page

ابطال.طلسم.گنج.دفینه.جن.روح.جادو.فلزیابگشایش بخت دختران طلسم بخت گشایی بسیار قوی طلسم برای نابودی دشمن برآمدن حاجت طلسم برای بهم زدن کار دعای قوی …

دفینه شتر در گنج یابی و کشف عتیقه ها – مجله اینترنتی ایـرنـاب

www.irnab.ir › آموزش
Translate this page

Jan 24, 2015 – دفینه شتر خوابیده در گنج یابی و کشف عتیقه نماد شتر در دفینه یابی … آموزش گنج یابی و پیدا کردن دفینه ها … دعا باطل کردن طلسم و باز شدن بخت.

عتیقه شناسی و دفینه یابی – برنامه های اندرویدی در مایکت

https://myket.ir/App/cybersoft.history.project/
Translate this page

لیست کاملی از تجهیزات برای دفینه یابی و روش ساخت بعضی از تجهیزات، محل هایی که ممکنه گنج اونجا پنهان باشه و تله ها و طلسم ها و موکل هایی که از دفینه محافظت …

طلسم و مهره مار – گنج و دفینه … – آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoune.com/article/tuzNRAi/طلسم-و-مهره-مار-گنج-و-دفینه
Translate this page

بعضی از جنس ها میگن تله مار داره یا طلسم شده در اینجا میخاهیم این مبحث را موشکفایی کرده و به عظمت و حکمت این موضوع پی برده و واقف بشیم. اگر…,طلسم و مهره مارا.

Translate this page

برچسب‌ها: دانلود کتاب چشم طلایی، چشم طلایی، نشانه های گنج و دفینه، گنج یابی، … عملی رصد طلسم ها و علائم های طلسمات دفینه را دانسته و انواع موجودات متافیزیکی …

دانلود کتاب کمیاب گنج یابی آثار و علائم دفینه معنی رمزگشایی طلسم …

fileresan.ir/دانلود-کتاب-کمیاب-گنج-یابی-آثار-و-علائم-دفینه-معن…
Translate this page

در این پست دانلود کتاب کمیاب رایگان اسرار و علائم نشانه های گنج یابی دفینه یابی شکستن طلسمات رمزگشایی معنی و مفهوم سنگ نوشته نماد های زیرخاکی گنج و …

گنج – به وبلاگ مذهبی جبرئیل خوش آمدید

jebreill.persianblog.ir/tag/گنج
Translate this page

خوب این چه ربطی داره ، عرض می کنم ، در اون زمان که گاو صندوق نبود که طرف طلا جواهرشو بچپونه اون تو و فقط خودش رمزشو بدونه پس روی دفینه طلسم می گذاشتن حالا یا …

ابطال سحر.طلسم.جادو.فلزياب.دفينه.گنج.روح.احظارموكل.زبان بند.ابجد.دعاي …

doatelesm1.birblog.ir/post-151758.html
Translate this page

طلسم.جادو.فلزياب.دفينه.گنج.روح.احظارموكل.زبان بند.ابجد.دعاي سرطان.رحماني.تعويز.طلسم ثروت. پذيرش دعاي بخت گشايي براي پسران و دختران. درمان بيماري هاي صعب …

گنج پنهان ، ۲نفر را كشت – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/7515/گنج-پنهان-۲نفر-را-كشت
Translate this page

ترس و وحشت بر وجود آنها مستولي شده بود، تصور مي‌كردند در طلسم نفرين گنج پنهان گرفتار شده‌اند. هر كدام از آنها مانند برگ خزان يكي پس از ديگري نقش زمين شدند و …

کتاب گنج یابی | سایت اموزشی و مشاوره باستان شناسی

bastanshenas.com/کتاب-گنج-یابی.html
Translate this page

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه …. طلسم ها.کشکول روح و جسم.دعاها,علم غریبه.طلسم ها.کشکول روح و جسم.دعاها.

گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj @telesmha Instagram profile – Pikore

www.pikore.com/telesmha
Translate this page

See گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj (@telesmha) Instagram profile on Pikore. این صفحه برای تحقیق علمی و بررسی بعضی اطلاعات در مورد دعا جادو طلسم دفینه و …

دانلود مجموعه کتاب های گنج یابی و دفینه یابی علوم غریبه علائم نشانه های …

newagahi.ir/…/دانلود-مجموعه-کتاب-های-گنج-یابی-و-دفینه-یابی-ع…
Translate this page

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه … شکستن طلسم زیر خاکی,دانلود پکیج بهترین کتاب های گنج دفینه و زیرخاکی و …

You’ve visited this page many times. Last visit: 3/24/16

طلسم گنج ۵ تن طلا – آگهی در مطلب ها

ww2.matlabhaa.ir/detail/طلسمگنج-۵-تن-طلا/article/98/
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها طلسم مريخ طي الارض تحفه گاز طلا.

ابطال طلسم گنج دفینه روح فلزیاب

posthaa.ir/detail/e4020409f3373486e05d64f83f1d5110/article/9/
Translate this page

ابطال طلسم گنج دفینه روح طلسم دور کردن و نقل دعاهاي باطل کننده طلسم و.

ابطال سحر.طلسم.جادو.فلزياب.دفينه.گنج.روح.احظارموکل.زبان بند.ابجد.دعای

www.tejarat-iran.ir/…/ابطال-سحر-طلسم-جادو-فلزياب-دفينهگنج-ر…
Translate this page

ابطال سحر.طلسم.جادو.فلزياب.دفينه.گنج.روح.احظارموکل. پذیرش دعای بخت گشایی برای پسران و دختران درمان بیماری های صعب العلاج سرطان…. سوالاتی که به عنوان مثال …

گنج یابی، دفینه یابی، باستان شناسی، نمادها و نشانه ها، چشم طلایی …

behweb.ir/
Translate this page

وبسایت ویژه کتاب ها و مطالب باستانشناسی. دانلود کتاب ها و مطالب ویژه باستانشناسان و علاقمندان مطالب دیرینه شناسی و گنج و عتیقه طلسم و علوم غریبه …

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم

۰۰۰۶۰٫ir/اطلاعات+دفینه+و+گنج+و+طلسم
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم. اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها – طلسمات باطل کردن طلسم دفینه – هرچی …

طلسم گنج – آپارات

iranmagfa.com/19379952
Translate this page

۸آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج … آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم …. هميشه به ياد داشته …

FelezJoo – مرز بین حقیقت و توهم طلسمات دفینه

https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=27&t=511
Translate this page
۱۰ posts – ‎۳ authors

۳-در احتمال سوم این موضوع مطرح است که دفینه مرصود نباشد ولی طلسم شده باشد و این طلسم …. در این نوع رصد اجنه از این گنج محافظت می کنند در برابر ورود و پیدا شدن آن …

گنج دفینه – صفحه اصلی

ashiyaneyesimorgh.ttools.ir/list/گنج+دفینه.html
Translate this page

دانلود کتاب کمیاب گنج یابی آثار و علائم دفينه معنی رمزگشایی طلسم معنی نشانه ها,دانلود رایگان کتاب اسرار و علائم نشانه های گنج با لینک مستقیم,دانلود بهترین …

http://doaverfan.blogfa.com/ – 09128596326ابطال طلسم.دعا.سحر.دفينه …

www.tebyan.net/weblog/doa2a/post/2
Translate this page

هفته اول شهریور ۱۳۹۳٫ ۰۹۱۲۸۵۹۶۳۲۶ابطال طلسم.دعا.سحر.دفينه.گنج.روح.جن.جادو .ذكردعا. پذيرش دعاي بخت گشايي براي پسران و دختران. درمان بيماري هاي صعب العلاج …

طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم برای …

bayanbox.ir/info/5388559700094365053/Snap6
Translate this page

Sep 30, 2015 – توضیحات طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم برای فهمیدن محل گنج; اسم فایل Snap6.jpg; حجم ۵۲٫۶ کیلوبایت; ابعاد …

دعای باطل کردن سحر و طلسم گنج – فروشگاه اینترنتی شاپ سل

shopsale.ir/info.php?articles&articles_id=23&sid…
Translate this page

دعای باطل کردن سحر و طلسم گنج. هرگاه خواستی دعایی بنویسی و اجابت شود و یا آنکه باطل سحر در دفینه و یا باطل سحر در حق کسی انجام دهی باید این قسم را ۱۷ مرتبه …

طلسم جذب پسران , طلسم جدایی , دعای محبت , دعای بچه دار شدن , یافتن …

fantezyf.3blog.ir/post-729528.html
Translate this page

طلسم جذب پسران , طلسم جدایی , دعای محبت , دعای بچه دار شدن , یافتن دفینه , طلسم گنج , فال تاروت ,. سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ …

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم

page-authority.ir/اطلاعات+دفینه+و+گنج+و+طلسم
Translate this page

اطلاعات دفینه و گنج و طلسم. اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها – طلسمات آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، … اطلاعات دفینه و …

ابطال طلسم گنج دفینه جن روح جادو – sobasa – HosTik.iR

sobasa.hostik.ir/ابطال-طلسمگنجدفینه-جن-روح-جادو.html
Translate this page

ابطال طلسم گنج دفینه جن روح جادو,ابطال.طلسم.گنج.دفینه.روح … ابطال.طلسم.گنج.دفینه.روح.فلزیاب.جادو.جن – ابطال.طلسم.گنج

گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj on FitInsta

fitinsta.com/profile/telesmha
Translate this page

telesmha – گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj. این صفحه برای تحقیق علمی و بررسی بعضی اطلاعات در مورد دعا جادو طلسم دفینه و گنج ساخته شده و جنبه دیگری ندارد …

ابطال.طلسم.جابجایی.گنج.دفینه۰۹۱۰۱۴۷۱۰۹۲

iranwiki.net/detail/1611974/article/7
Translate this page

تفاوت بین رصد و عمار زمین موانع عادی دفینه موانع روحانی (معنوی ) گنج موانع و تله های رصدی گنج در اسلام مقدمات و نسخه های ورود به مکان طلسم شده آیات حصین برای …

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم …

www.irantreasure.sertdisk.net/
Translate this page

این راه کاسبی یک عده افراد کلاهبردار هست که با این شگرد از افراد ساده لوح مبالغ هنگفتی دریافت می کنند، برای پیدا کردن گنج و دفینه دستگاه ماهواره ای وجود خارجی …

دعا بریا خواندن روی مهره مار – ابطال.طلسم.گنج.دفینه.جن.روح.جادو.فلزیاب

www.goodlooking.ir/qscjctqjydrnjdsdsncdydsdscjctdqnjrctdtqm.html – Translate this page

محافظت از هرگونه بلا طلسم عشق طلسم محبت طلسم روزی مهره مار … خواندن فکر مردمابطال.طلسم.گنج.دفینه.جن.روح.جادو.فلزیابفروش مهره مار و ناموس کفتار!/تهرانتمام فایلها …

طلسم گنج | irandafine

https://irandafine.wordpress.com/tag/طلسمگنج/
Translate this page

در این بحث به شما میگویم که طلسم چیست و چطوری میشه طلسم رو باطل کرد.طلسم ساخت یکسری افراد شیاد یا به قول خودمون دراویش هستش که برای بالا کشیدن دفینه یا …

۰۹۱۰۶۲۹۶۱۸۷ابطال طلسم دفینه و گنج با روش های قرانی و با کمک موکل …

abjd.avablog.ir/…/ابطال+طلسم+دفینه+و+گنج+با+روش+های+قرانی…
Translate this page

Jan 17, 2016 – ابطال طلسم دفینه و گنج یابی با علوم غریبه با کمک موکل ابطال طلسم دفینه و گنج با روش های قرانی و با کمک موکل رحمانی ۰۹۱۰۶۲۹۶۱۸۷ نویسنده: …

آموزش روشهای باطل کردن و شکستن طلسم گنج و دفینه به وسیله …

nickell.ir/p/d76a2ef3ace989be835b39966e7fcd0602
Translate this page

دانلود کتاب دفینه یابی و گنج یابی و علوم – آموزش روشهای باطل کردن و شکستن طلسم گنج و دفینه به وسیله خواندن آیات قرآن دعای ۶۰ قاف دانلود کتاب دفینه یابی و …

ابطال.طلسم.گنج.دفینه.روح.فلزیاب.جادو.جن پذيرش دعاي بخت گشايي

roh55.lye.ir/
Translate this page

ابطال.طلسم.گنج.دفینه.روح.فلزیاب.جادو.جن پذيرش دعاي بخت گشايي.

بهترین دعاهای مجرب برای پیدا کردن طلا و دفینه.بروزشده – بازار مطلب

realgame.ir/بهترین-دعاهای-مجرب-برای-پیدا-کردن-طلا-و-دفینه-dot…
Translate this page

دعا برای یافتن گنج و دفینه انواع دعا و طلسم آموزش گنج یابی و پیدا کردن دفینه ها و گنج های ایران روش … برای پیدا کردن گنج علوم عرفانیدانلود کتاب های علوم عرفانی.

طلسم گنج که مارهایی روی اون خوابیده

wiki.zibarou.site/طلسم+گنج+که+مارهایی+روی+اون+خوابیده/
Translate this page

علامت شمشیر در دفینه یابی » ایران سرزمین گنجهای … گنج » ایران سرزمین گنج های گمشده مفهوم علائم و نشانه های دفینه (طلسم گنج که مارهایی روی اون خوابیده) …

طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم برای …

kohanname-pb.seeblog.ir/page-608684.html
Translate this page

تمامی طلسمات و نسخه های بکار برده در این وبلاگ برای اولین بار توسط نویسنده در تاریخ اÙ.

@telesmha (گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj)’s Instagram profile • Ins

instagy.com › telesmha › Media
Translate this page

گنج طلسم دعا دفینه Telesm Ganj این صفحه برای تحقیق علمی و بررسی بعضی اطلاعات در مورد دعا جادو طلسم دفینه و گنج ساخته شده و جنبه دیگری ندارد امیدوارم از …

۰۹۱۰۵۴۲۰۸۴۰ابطال.سحر.طلسم.جادو.فلزیاب.دفینه.گنج.روح.زبانبند …

ebtaletelesm.persianblog.ir/post/4/
Translate this page

Oct 20, 2014 – ابطال طلسم به روش قرآنی۰۹۱۰۵۴۲۰۸۴۰٫ … ۰۹۱۰۵۴۲۰۸۴۰ابطال.سحر.طلسم.جادو.فلزیاب.دفینه.گنج.روح.زبانبند.معشوق.محبت.ازدواج. نویسنده: زاهد …

گنج یابی و کشف عتیقه ها – صفحه ۲ – انجمن پــارسـیـان

parsianforum.com/thread66749-2.html
Translate this page

Feb 5, 2010 – تفاوت مهم میان دعا و طلسم این استکه دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، …. تمام پلهای ایران دارای دفینه نیستند و فقط پلهای مربوط به یک زمان خاص …

دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج …

www.news.mohajerplus.com/…/203056_دانلود-رایگان-پکیج-کامل…
Translate this page

Nov 10, 2015 – دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنجطلسم زیر خاکی,دانلود پکیج بهترین کتاب های گنج دفینه و زیرخاکی و …

طلسم گنج دفینه archive – خرید vpn دانلود فیلتر شکن اندروید

mch104.asia/tag/طلسمگنجدفینه
Translate this page

Apr 29, 2015 – برچسب: طلسم گنج دفینه. طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق. طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق آموزش. طلسم عشق محبت طلسماتی دنیا …

اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم دفینه و گنج یابی

filefo.com/topics/اسرار-نشانه-ها،-کامل-ترین-مرجع-رمز-گشای/
Translate this page

برچسب: اسر, اسرار, دانلود کتاب, کتاب, گنج دفینه اسرار نشانه ها گنج یابی دانلود کتاب …. طلسم ها.کشکول روح و جسم.دعاها,علم غریبه.طلسم ها.کشکول روح و جسم.دعاها.

نسخه و طلسم گنج دفینه گنج یابی – لینکدونی

up.11skin.ir/نسخه-و-طلسمگنجدفینهگنج-یابی.html
Translate this page

نسخه و طلسم گنج دفینه گنج یابی… هدف خالی کر,گنج و دفینه یابی به روش … طلسم چیست؟ [۱] منطبق نمودن مورد کاوش با نسخه …

احضار دفينه گنج طلسم فلزياب :: كتابهاي آموزشي :: آموزشي – نوین تبلیغ

www.novintabligh.com › آموزشيكتابهاي آموزشي
Translate this page

براي احضار دفينه گنج طلسم جن يا براي رفع طلسم ها از جمله افعي ،مار،موريانه،اب،رعدوبرق،باد،جابجايي و همچنين براي تهييه فلزياب مخصوصا جيوه اي تلفيقي با خون …

دانلود رایگان کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج و دفینه علوم …

magifa.com/detail/2013143/article/1
Translate this page

دانلود کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج یابی دفینه یابی و علوم غریبه,دانلود رایگان کتاب گنج و دفینه یابی و علوم غریبه مفتاح طلاسم کنوز,دانلود بهترین و …

دانلود کتاب دفینه گنج زیرخاکی طلسم باطل کردن طلسمات چشم طلایی …

fileee.ir/tag/دانلود-کتاب-دفینهگنج-زیرخاکی-طلسم-باط/
Translate this page

دانلود کتاب گنج یابی نشانه های دفینه علوم غریبه اسرار و نشانه ها …. خرید و دانلود کتاب آثار علائم نشانه های دفینه تله ها طلسمات رمزگشایی دفینه گنج طلسم.

طلسم جابجایی دفینه – چهارپایه – اخبار سیاسی ، ورزشی

onvar.ir/news/طلسم-جابجایی-دفینه

  Searches related to طلسم گنج و دفینه

  طلسم جابجایی گنج

  طلسم گنج ۵ تن طلا

  طلسم گنج جن

  طلسم دفینه چیست

  طلسم گنج مار

  طلسم اب

  فیلم طلسم گنج

  تله گنج


  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  CLOSE
  CLOSE
  error: مطالب سایت محافظت شده است