خانه / جن و موکل و ارواح / روش موکل گرفتن و نحوه ارتباط برقرار کردن با جن

روش موکل گرفتن و نحوه ارتباط برقرار کردن با جن

روش موکل گرفتن و نحوه ارتباط برقرار کردن با جن

روش موکل گرفتن و نحوه ارتباط برقرار کردن با جن

روش موکل گرفتن و نحوه ارتباط برقرار کردن با جن

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد روش موکل گرفتن توضیحاتی را آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کند و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید در ادامه همراه ما باشد. گرفتن موکل فرشته گرفتن موکل مسلمان موکل رحمانی موکل داشتن قویترین دعابرای موکل گرفتن احضار موکل خوب موکل میمون احضار موکل سوره توحید

گرفتن موکل فرشته گرفتن موکل مسلمان موکل رحمانی موکل داشتن قویترین دعابرای موکل گرفتن احضار موکل خوب موکل میمون احضار موکل سوره توحید

اگر مطالب مرتبط به ویژگیها جن رو خونده باشید، متوجه شدید که جنهای مسلمان علاقه ی چندانی به دوست شدن با انسان ندارند. در اکثر مواقع وقتی که انسان ها برای رابطه با جنها کوشش می نمایـند ، جن های کافر می باشند که به تقاضـای رابطه جـواب می دن و هدفشون اکثرا سواستفاده، آزار و انحراف انسان همی باشد. ممکنه ابتدا با کمک این جنها به برخـی چیزهایی که درنظـر دارید برسید ولی… برای مثال ممکنه با جنی رابطه برقرار نمایید و به شما بگه خداپرستم. با مهربونی و لطف زیاد برای رسیدن به موفقیت و ثروت هم کمکتون کنه. ولی یک روز ناگهان از شما بخواد که مادرتون رو بکشید. اون موقع حتی چنان چه پشیمون باشید چاره ای ندارید. چنان چه قدرت مدیریـت شما رو داشته باشه که خواستش رو انجام خواهید داد و چنان چه نتونه کنترلتون کنه و از انجام اینکار سرپیچی نمایید ، برای انتقام دست به هرکاری ممکنه بزنه. به این شکل یک دلخوری ساده میـان شما و دوست جن کافرتون ممکنه زندگـی بسیار از عزیزانتون رو بگیره و سرنوشت خودتون رو کاملا عوض کنه. اما چنان چه بی حد خوش شانس باشید و مهرتون در دل یک جن خداپرست بنشینه و باهاش دوست بشید. باز هم رابطه آسانـی نیست. جنها هم مثل انسان ها روحیات مختـلفی دارند. برخـی از جنهای خداپرست شدیدا افراطی می باشند . ممکنه بخاطر انجام کاری که بنظـر شون گناه بوده از شما ناراحت بشن و به شیوه ی خودشون تنبیه تون نمایـند . مثل بســــیاری از جنهای مسلمان که بخاطر رفتار بد انسان ها با پیامبران و امامها، شدیدا از انسان ها ناراحتند و برخـی وقتها به این علـت به انسان های بی ملاحظه که حرمت دینها رو نگه نمی دارند صدماتی می زنند. پس به این آسانـی داوطلب وارد شدن به وادیی که بسیار کم ازش اطلاعات دارید نشید. ما در کنار این مخلوقات زندگـی می کنیم و صد در صد همـه شما دوست ها تا حالا با تعداد بیشتری جن در رابطه بودید ولی این رابطه با تسخیر و تقاضـای امدادهای غیبی فرق می کنه

ارتباط برقرار کردن با جن

سری مطالب رابطه با جن، قدمهای ابتدایی داخل به دنیای جنهمی باشد. برخـی دوست ها انتظار دارند یک ورد یا دستورالعمل بدم که با انجام اون فورا یک جن ظاهر بشه و باهاش طرح دوستی بریزند. یعنی واقعا نمی خواید پیش از شیرجه زدن درون این دنیای جدید، کمی اطلاعات و آمادگی داشته باشید؟
صدمات بیشتری تحمل کردیم و غیر از اون، مجبور به تحمل تنهایی محض هستیم. سه جور تنهایی متفاوت.
نوع اول:
اسراری هست که چنان چه به دنیای ماورا وارد شید، درک می نمایید ولی چنان چه اونها رو عمومی نمایید مورد غضب قرار می گیرید و بسختی مجازات می شید. برخـی وقتها بعنوان مجازات می بایست زندگـی این دنیا رو ترک نمایید . اینها اسراری می باشند که فاش شدنشون می تونه عالم هستی رو زیرو رو کنه. حتی دو شخـص که هردو از این اسرار آگاه باشند، دربـاره اونها با هم حرف نمی نمایـند .
نوع دوم:
فکر می نمایید چنددرصد مردم واقعی با این مـوارد برخورد می نمایـند ؟ و به بی نهایت بودن مخلوقات خدا اعتقاد قلبی دارند؟ برای اکثریت مردم جنها تنها موجودات نامرئی قصه های قدیمی می باشند و حضورشون در دنیای نیمه متمدن واقعی غیرممکنه. حتی برخـی از مسلمانهای مذهبی می گن که: بله ما قبول داریم جن هست و با انسان زندگـی می کنه چون در قرآن اومده ولی خب بهتره زیاد دربـاره ش فکر نکنیم و به خرافات نپردازیم! چطور برای سایـر مسائل که در قران اومده هزار جور تبصره و کتاب توضیح المسائل و تحلیل کارشناسی واجبه ولی چنان چه دربـاره موجودات ماوراالطبیعه حرف کنیم خرافه ست؟ حتی میـان کسانی که اعتقاد واقعی دارند هم تعداد کسانی که جنها رو ببینند زیاد نیست. ما مجبوریم همیشه از دیگران پنهـان کنیم. چون چنان چه بگیم ممکنه باعث تمسخر بشه و نهایتا تحریک و غضب گین شدن جنها.
نوع سوم:
تنهایی در زندگـی شخصی. تزویج برای کسانی که وارد دنیای جنها بشن تهدید ناک و سخته. اولن بخاطر اینکه ممکنه مجبور به پنهـان کردن همـه حقایق و مکنونات قلبی و آگاهی ها از همراه زندگـی تون باشید. پـس هم بخاطر اینکه هر ارور ی کوچکی که باعث دلخوری یا دشمنی جنها بشه، تهدید ی برای زندگـی خانواده و عزیزان شممی باشد. خودخواهی نمی بـاشد که انسان برای فقط نبودن خودش دیگری رو با تهدید فـوت روبرو کنه؟ بگذریم از عوارض دیگه ی این وادی که برای مثال می تونه شما رو دچار مشکلی مثل “پرش” کنه که اون زمان تحمل کردن موجودی که معلوم نمی بـاشد خودشه یا در حال “پرش” صبوری زیاد می خواد!

چطور موکل داشته باشیم

برای اینکه موکل داشته باشید می بایست اولا قدرت تسلط بر جن داشته باشید (ارثی یا اکتسابی) و روشهای قسم دادن و مطیع کردن جنها رو بلد باشید. پـس یک جن بیچاره ای رو پیدا نمایید و تحت تسلط بگیرید و مجبور به همراهی همیشگی با خودتون بنمایید . شیوه دیگه اینه که فردی که تعدادی جن رو تحت تسلط خودش داره، یکـی از اونها رو برای مراقبت از شما مامور کنه. هر جنی که اسیر و مطیع انسان باشه، میشه بعنوان موکل، مامور مراقبت از فردی کرد. اینطوری نمی بـاشد که یک جن ویـژه ویژه مراقبت از شما باشه و بگردید پیداش نمایید .

احضار موکل

از اونجا که موکل هم یه جن مثل سایـر ی جنهاست، احضارش هم مثل سایرین با روشهای معمول احضار جن انجام می شه

کارهای موکل

کارها و مدت وقـت همراهی موکل بستگی به وظیفه ای که بهش داده شده داره. برخـی وقتها ممکنه جنی مامور باشه تنها ۲۴ ساعت مراقب جان یک شخـص باشه یا اینکه مامور باشه نگذاره فردی براش سحر و اینجور چیزا بگیره و ممکنه ماموریت ویژه ای نباشه و موکل تنها همراه و مراقب تندرست ی کامل باشه. در هر کاری می شه از جن همراه کمک گرفت. ضـروری نیست شما اونو ببینید. کافیه ازش چیزی بخواید و میـان ۱ تا ۳ ساعت پـس اغلب انجام می ده. برخـی وقتها تنها دیدن ناراحتی شما کافیه که کاری براتون انجام بده و ضـروری نیست حتی بهش بگید. موکل چنان چه محدود نشده باشه ( بوسیـله کسی که اسیر و قسم خورده ش کرده ) در زندگـی انسان دخالت می کنه و اونو به سمتی که خودش مایل باشه می کشه. می تونه برای رسیدن به هدفهاتون کمکتون کنه و شرایط رو به نفع شما تغییر بده. خلاصه موجودی که می تونه نامرئی باشه، مسافتهای زیاد رو در کسری از ثانیه بره و برگرده، از همـه علمهای دنیا آگاهی داره و روی ذهن و رفتار شما و دیگران اثر و تسلط داره، رو فکر نمایید و ببینید چه کارهایی می تونه انجام بده.
جن ها مثل انسان ها، از نژادهای مختلـف می باشند . قیافه ها ، طرز حرکت و حتی آفرینش اندامهاشون با هم فرق داره. برخـی نژادها سه یا دو انگشت دست دارند، برخـی پرموترند، برخـی نژادها قدبلند با پاهای بزرگند و روی زمین می دوند و نژادهایی از جن می باشند که تنها نیم تنه شبیه انسان دارند و بخـش پایینی بدنشون توده سفید ابری شکلی ست و روی هوا می لغزند. حتی نژادی از جنها، هم نر و هم ماده اند. یعنی هم ویژگیها اخلاقی نرها رو دارند و هم ماده ها رو و بســـیار پرقدرت و کاملند.تعداد نژادهای جن خیــلی زیاده. ممکنه شما یا دیگران اقسام دیگری از اونها رو دیده باشید. .
جن های خداپرست زیبا تر و دلنشین تر از جنهای کافرند، هرچند نژادهایی دارند که چندان زیبا نیستند یا ترسناک بنظـر می رسند ولی حداقل از نظـر رفتار دلنشین ترند و کمتر پیش میاد خودشونو به عمد ترسناک جلوه بدن. زیـادتر اهل گذشت و آرامش و سکوت می باشند . جنها هرچی آرامتر و مهربانتر باشند از نژاد اصیلتری می باشند و جن هایی که شیطنت و شرارت زیـادتر دوست دارند از نژادهای اصطلاحا پست تری می باشند . این مسئله هم در جن های کافر و هم خداپرست صدق می کنه.
اکثر جن های خداپرست چنان چه ماده بودند موهای بلند به رنگهای نقره ای و طلایی روشن داشتند، دهان کوچک و چشمهای مورب خوشرنگ با نگاه نافذ و نرها اغلب موهای تیره تر و کوتاه داشتند. موهای همـه جن ها کمی مات تر از موی انسان ه. جن های خداپرست به فکر آسیب زدن به انسان نیستند و حتی چنان چه از انسان آسیب ببینند خیلی پیش میاد که گذشت نمایـند . برخـی جن های خداپرست بســـیار مهربان و بزرگوار و دانا می باشند و حضور و کمکشون به انسان بسیار ارزشمند و اما نادره.
جنهای خداپرست کمتر به طرف انسان میـان چون تمایلی به تهیه ترس و مساله برای انسان ها ندارند. انسان ها حتی چنان چه جن ها رو نبینند، موقع حضورشون دچار درد و اصطلاحا سنگینی میشن. بخاطر سطح انرژی های مختلف. جن های خداپرست به شدت از انجام کارهای ناشایست دوری می نمایـند . بخصوص از برداشتن وسایل و متعلقات انسان ها. چنان چه برای انجام کار ناشایستی اجیر بشن، با اکراه انجام میدن و کلا در هر شرایطی جنهای خداپرست با ملاحظه تر از جن های کافرند.
جن های خداپرست اغلب غذای پخته می خورند. از گوشت یا خون انسان به هیچ وجه تغذیه نمی نمایـند . اغلب مودبانه و آروم غذا می خورند – اما طرز غذا میل کردن به سطح تربیت نژادی شون هم بستگی داره! – و به پاکی غذا ارزش می دن

مطلب مرتبط:

فلسفه نوشته های رمز و راز آلود طلسم و جادو و دعا و بخت گشائی و غیره در چیست ؟

دانلود کتاب آموزش تعویذ نویسی,شرایط نوشتن دعا و تعویذ,کتاب PDF درباره تعویذ

loading...

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

تسخير كردن اشخاص چگونه است

تسخير كردن اشخاص چگونه است در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در ...